  • ASUS Vivobook 16-X1607CA-UL005W ( 90NB15A2-M00AZ0 ) – Intel Core Ultra 5-225H – Intel Graphics – 16GB DDR5 on board – 512GB M.2 NVMe – 16 inch WUXGA IPS 300nits – Windows 11
ASUS Vivobook 16-X1607CA-UL005W ( 90NB15A2-M00AZ0 ) Processor:  Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 14 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS Memory:  16GB Storage:  512GB Display:  16.0-inch WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio 60Hz refresh rate 300nits 45% NTSC color gamut Anti-glare display Graphics: Intel® Graphics OS and Color:­  Windows 11 Home –  Cool Silver Warranty: 1 year Warranty