  • ASUS Vivobook 16-X1605VA-OACH007W ( 90NB10N2-M02TC0 ) – Intel Core i7 13620H – Intel UHD Graphics – 16G DDR4 – 512GB SSD – 16 inch FHD OLED 60Hz 95% DCI-P3-300nits – Windows 11 – Mouse Bag
ASUS Vivobook 16-X1605VA-OACH007W ( 90NB10N2-M02TC0 ) Processor:  Intel Core i7-13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) Memory:  16GB DDR4 Storage:  512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Display:   16.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10, IPS-level, 300nits, Anti-glare, 60Hz Graphics: Intel UHD Graphics OS and Color:­  Windows 11 –  Cool Silver Warranty: 1 year Warranty